Готуємося до ДПА/ЗНО з хімії

            


                        Графік проведення ДПА/ЗНО в 2022 році
                            ХІМІЯ 26 травня


СТРУКТУРА ЗНО ТА СТРАТЕГІЯ ПІДГОТОВКИ ДО ДПА/ЗНО  З ХІМІЇ – 2022



Навчальний рік тільки  розпочинається, а старшокласники разом із вчителями вже починають готуватися до випускних іспитів у формі ЗНО. Звісно, у кожного педагога є свій рецепт успішної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. 

Проте час від часу в нас виникає бажання дізнатися, що роблять інші, які принципи застосовують, які прийоми і методи використовують. 

ЗНО – зовнішній аудит якості хімічної освіти. Це об’єктивний показник оцінювання ефективності організації вчителем систематизації та узагальнення знань, умінь, навичок учнів. Досвід показує, що результат тестового оцінювання залежить не тільки від рівня навчальних досягнень учнів, але й від їх технічної та психологічної підготовленості саме до цієї форми контролю знань. 

Тому, до вашої уваги матеріал, що стосується результатів ЗНО у 2021 році, структура та основні характеристики сертифікаційної роботи, напрацювання щодо підготовки учнів до ДПА/ЗНО у 2022 році. 

Стратегія підготовки випускників закладу освіти до ДПА/ЗНО в 2022 році.

1.   Як можна раніше визначити для кожного учня декілька пріоритетних предметів для підготовки та сконцентруйте увагу дитини саме на них.

2.  При підборі навчальних матеріалів необхідно звертати увагу на відповідність теоретичних матеріалів програмі ЗНО-2022.

3.   Перед початком підготовки варто детально ознайомитися з програмою ЗНО.

4. Тайм-менеджмент – ключовий компонент успішної підготовки.     Неправильний розподіл часу і сил можуть сильно знизити ефективність занять, особливо наприкінці навчального року. Підготовка до ЗНО – це марафон, тому важливо зберегти запас мотивації та уваги на весь навчальний рік. Не варто гнатися за кількістю матеріалу, що вивчається за одне заняття. Краще сконцентруватися на періодичності занять та системності повторення, а час для цього закладати у щоденному розкладі дитини

5.   Важливо дотримуватися  гігієни розумової праці. 

 



Презентація: Структура ЗНО та стратегія підготовки ло ДПА/ЗНО з хімії


Програма зовнішнього незалежного оцінювання з хімії


        Сертифікаційна робота з хімії-2022  налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (34 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (12 завдань).

        Пройти онлайн - тести зовнішнього незалежного тестування  з хімії  за минулі роки (пробні теститести основних та додаткових сесій ЗНО) можна за лінком

    https://zno.osvita.ua/chemistry/



           Підбірка тестових завдань ЗНО за окремими темами з хімії може допомогти Вам під час підготовки до державної підумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання

https://zno.osvita.ua/chemistry/tema.html

Підготовка до ДПА/ЗНО з хімії: тестові завдання різного формату та завдання з відкритою відповіддю за темами (підготовлено учителем за матеріалами ЗНО, відповідно до Програми):

1. Основні поняття хімії

Заняття 1.1. Структурні одиниці речовини. Хімічні формули. Валентність


Заняття В.1.1. Визначення масової частки хімічного елемента в складній речовині.


3.  Будова атомів та простих йонів.

Заняття 3.1. Будова атомів.


Заняття 3.2. Електронна конфігурація атомів хімічних елементів. Електронегативність.



Заняття 3.3. Ступінь окиснення. Відновник та окисник. Процеси відновлення та окиснення.

4.  Періодичний закон та періодична система хімічних елементів 

Заняття 4.1. Періодичний закон і структура періодичної системи хімічних елементів


5.  Хімічний зв'язок. Будова речовини


6.  Основні класи неорганічних сполук.

Заняття 6.1. Оксиди. Основи

https://docs.google.com/document/d/1xMrrhvV2OLHtg_ogZb5AxjIZre-GsHQw/edit?usp=sharing&ouid=100510201829906824647&rtpof=true&sd=true

Заняття 6.2. Кислоти. Солі


Заняття 6.3. Амфотерні сполуки. ислоти. Генетичний зв'язок мід класами неоганічних сполук.


Комментариев нет:

Отправить комментарий